Serdecznie witamy Państwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, jednocześnie zapraszając do nawiązania długofalowej współpracy ze środowiskiem akademickim, które zapewni Państwu dostęp do NAJLEPSZYCH STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW kilkudziesięciu kierunków zarówno z dziedzin ekonomicznych jak i humanistycznych, a od kliku lat także świata medycyny.

Internetowe Targi Pracy to innowacyjne pod względem możliwości rekrutacyjnych wydarzenie uniwersyteckie zorganizowane na zasadzie nieformalnej rozmowy i prezentacji firmy wśród studentów i absolwentów. Wydarzenie zostało przemyślane jako autorskie spotkania z przedstawicielami konkretnych firm i instytucji, na które studenci i absolwenci będą się umawiać, przeglądając STREFĘ WYSTAWCÓW. Spotkania będą odbywały się w maksymalnie 10 osób. Podczas Dnia Pracodawcy przewidziano dla Państwa od kilku do kilkunastu takich 15 minutowych spotkań.  Spotkania te w zamierzeniu mają mieć charakter informacyjno-rekrutacyjny i pozwolić uczestnikom poznać oczekiwania pracodawców względem przyszłych i obecnych pracowników. Udział praktyków reprezentujących daną branżę lub określony zawód ma na celu ułatwienie studentom kontaktu ze specjalistami danego obszaru, uzyskanie bezpośrednio od nich informacji dotyczących polityki i warunków rekrutacyjnych, charakteru pracy, wymaganych predyspozycji i kompetencji, szans awansu, formalnych kwestii dotyczących relacji pracownik – pracodawca, jak również relacji między pracownikami (klimat w pracy). Spotkania umożliwią poznanie struktur organizacyjnych panujących wewnątrz firmy oraz poznanie ludzi, którzy w niej pracują.

——-

Wydarzenie adresowane jest do studentów i absolwentów
wszystkich wydziałów UKSW.

————

KORZYŚCI DLA WYSTAWCÓW

  • Bezpośredni kontakt z potencjalnymi kandydatami do pracy oraz możliwość dotarcia do najlepszych studentów, zanim zrobią to inni!
  • Wsparcie bieżących działań rekrutacyjnych Firmy, poprzez okazję do szybkiej i skutecznej weryfikacji kandydatów do pracy
  • Możliwość budowania w środowisku akademickim wizerunku atrakcyjnego pracodawcy
  • Szeroka promocja Firmy w środowisku akademickim oraz promocja
    w internecie (kilka tysięcy użytkowników strony www oraz Facebooka)

—————————————————————————————————————

Regulamin

———-

Serdecznie zapraszamy!

—————-

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 26 marca 2021 r. do godz. 14.00

————-

Formularz zgłoszeniowy

————-